Rekrutacja na semestr II 2020 – Programowanie dla dzieci i młodzieży Częstochowa

Programowanie dla dzieci i młodzieży Częstochowa

Rozpoczęliśmy rekrutację na kursy programowania dla dzieci i młodzieży w semestrze II 2019/2020 – (Programowanie Częstochowa). Zapraszamy!!!

Tradycyjnie już przed rozpoczęciem nowego semestru zapraszamy Państwa na zajęcia próbne w “dniu otwartym”. Podczas zajęć każdy z zainteresowanych będzie mógł sprawdzić czy taka forma zajęć i tematyka mu odpowiada. Nasz personel odpowie Państwu na wszystkie pytania dotyczące prowadzonych przez nas zajęć, warunków uczestnictwa, programu nauczania, odpłatności.

Zajęcia próbne w “dniu otwartym” to także doskonały moment na dobrania odpowiedniego poziomu kursu dla każdego z uczestników.

Uwaga! Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny, poprzez formularz kontaktowy lub poprzez e-mail w celu ustalenia godziny zajęć (staramy się grupować uczestników według wieku i stopnia zaawansowania).

Zapraszamy w sobotę 1 lutego 2020 roku

info@mwc.edu.pl

ul. Mirowska 4
42-217 Częstochowa

do 10 latod 10 do 12 latod 13 do 14 latod 15 do 16 lat

1 luty 2020
Na zajęcia próbne (darmowe) będziemy zapraszać na konkretną godzinę (od 9:00 do 14:00) - uwzględniamy grupę wiekową i zaawansowanie uczestników.

Od innego uczestnikaUlotkaPlakat w szkoleFacebookWyszukiwarka internetowa - Google lub innaReklama na stronie internetowej

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

(*) - pola wymagane

Więcej o używanych na kursie programach – językach programowania