Zaprogramuj swoją przyszłość!

Jesteśmy przekonani, że umiejętność kodowania będzie „trzecim językiem”, który poza językiem ojczystym i angielskim będzie mocnym punktem w wielu CV za 5, 10 i 15 lat.

W nowoczesnym społeczeństwie brak podstawowego zrozumienia zasad działania komputerów jest nowym rodzajem analfabetyzmu i oznacza ogromne problemy na rynku pracy. Nie chodzi tu jedynie o zawody stricte związane z technologiami informacyjno-komunikacyjnymi, lecz o cały wachlarz profesji, które wymagać będą odpowiedniego zaprogramowania urządzeń komputerowych, aby mogły skutecznie wykonywać nasze polecenia.

Szacuje się, że w 2020 roku w USA będzie o 1.000.000 więcej miejsc pracy dla programistów, niż ludzi, którzy będą w stanie te stanowiska zająć (badanie http://code.org/stats ).

Jak uczymy

Wzorujemy się na najlepszych i sprawdzonych wzorcach. Nasze kursy są oparte na scenariuszach stworzonych na Harvard University oraz scenariuszach i oprogramowaniu z Massachusetts Institute of Technology (MIT).

Korzystamy z doświadczeń takich organizacji jak Code.org (zajmuje się promowaniem idei uczenia dzieci programowania) oraz akcji Hour of Code .

Trenerzy

Nawet najlepiej przygotowany program kursu nie zadziała bez dobrego, otwartego na słuchaczy i doświadczonego wykładowcy. Doskonale o tym wiemy!

Dlatego nasi trenerzy mają wieloletnie doświadczenie w szkoleniach, nauczaniu oraz tworzeniu oprogramowania. Są to praktycy – osoby prowadzące żywe, obfitujące w realistyczne przykłady zajęcia.

Aktualności:

 

 

Rekrutacja na semestr II 2020 – Programowanie dla dzieci i młodzieży Częstochowa

Programowanie dla dzieci i młodzieży Częstochowa Rozpoczęliśmy rekrutację na kursy programowania dla dzieci i młodzieży w semestrze II 2019/2020 – (Programowanie Częstochowa). Zapraszamy!!! Tradycyjnie już przed rozpoczęciem nowego semestru zapraszamy Państwa na zajęcia próbne w “dniu otwartym”. Podczas zajęć każdy … Czytaj więcej ..

Zapraszamy na dzień otwarty

23 września 2017 roku organizujemy w naszym klubie dzień otwarty. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauką programowania i nauką języków obcych do odwiedzenia nas.   Wszyscy zainteresowani nauką programowania będą mogli uczestniczyć w lekcji próbnej (rodzice są mile widziani podczas lekcji). … Czytaj więcej ..