Programowanie dla dzieci i młodzieży Częstochowa – rekrutacja semestr I 2021 / 2022

Programowanie dla dzieci i młodzieży Częstochowa

Rozpoczęliśmy rekrutację na kursy programowania dla dzieci i młodzieży w semestrze I 2021/2022 – (Programowanie Częstochowa). Zapraszamy!!!

Tradycyjnie już od 2015 roku przed rozpoczęciem nowego semestru zapraszamy Państwa na konsultacje w “dniu otwartym”. Podczas konsultacji każdy z zainteresowanych będzie mógł sprawdzić czy taka forma zajęć i tematyka mu odpowiada. Nasz personel odpowie Państwu na wszystkie pytania dotyczące prowadzonych przez nas zajęć, warunków uczestnictwa, programu nauczania, odpłatności. To także doskonały moment na dobrania odpowiedniego poziomu kursu dla każdego z uczestników.

Prowadzimy kursy w oparciu o środowiska: Scratch, Pixblock (wstęp do Python), Unity 3D i język C# (najlepiej dla kursantów od 12 lat).

Uwaga! Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny, poprzez formularz kontaktowy (u dołu strony) lub poprzez e-mail w celu ustalenia godziny konsultacji (staramy się grupować uczestników według wieku i stopnia zaawansowania).

Zapraszamy w sobotę 25 września 2021 roku

Kontakt

info@mwc.edu.pl

+48 731 168 690

ul. Mirowska 4
42-217 Częstochowa

Formularz zgłoszeniowy


  do 10 latod 10 do 12 latod 13 do 14 latod 15 do 16 lat


  Od innego uczestnikaUlotkaPlakat w szkoleFacebookWyszukiwarka internetowa - Google lub innaReklama na stronie internetowej

  Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

  (*) - pola wymagane

   

  Więcej o używanych na kursie programach – językach programowania