Nowa lokalizacja od 04.03.2019

Zapraszamy Państwa od 04.03.2019 na organizowane przez nas kursy do nowej lokalizacji przy ulicy Targowej 1 do “Kamieniczki”. W najstarszym świeckim budynku Częstochowy połączymy tradycję z nowoczesnością.

Budynek „Kamieniczki” jest jednym z najbardziej znanych obiektów architektonicznych Częstochowy i jej Starego Miasta.

Kamieniczka „przycupnięta” za kościołem pw. św. Zygmunta znana jest również częstochowianom jako Stara Karczma lub Dom Napoleona ze względu na jego prawdopodobny tu pobyt w 1812 r.

 

Niepowtarzalny charakter budynku i podwórza, przepiękne łukowe piwnice stanowią świetne zaproszenie dla instytucji pragnących wynająć powierzchnie, przeprowadzić szkolenia partnerów biznesowych, zorganizować wernisaż lub imprezę artystyczną.

 

więcej o kamieniczce na stronie http://kamieniczka.eu

“Kamieniczka” zapewni nam jak i Państwu bardziej komfortowe warunki nauki, oczekiwania na dzieci, dojazdu i parkowania. W pobliżu znajduje się Galeria Jurajska, centra handlowe,dużo miejsc parkingowych w obrębie Starego rynku, placu Daszyńskiego.

Do naszej dyspozycji zostało oddane całe piętro budynku. Na parterze budynku będzie można skorzystać z kawiarni (specjalnie dla naszych klientów w promocyjnych cenach) oraz z “Kliniki Fryzury”.

Każde przenosiny i organizacja w nowym miejscu są wyzwaniem i rodzą trudności. Za wszelkie utrudnienia wynikające z przeprowadzki przepraszamy.

 

 

Wszystkie kursy informatyczne dla dorosłych, programowanie dla dzieci i młodzieży od 04.03.2019 roku będą odbywać się w nowej lokalizacji (przy ulicy Targowej 1 w “Kamieniczce”.