Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat na Ferie w Klubie Mały Wielki Człowiek

W  tym roku hasłem przewodnim będzie : Dookoła Świata.

OFERUJEMY SPOTAKNIA Z CIEKAWYMI LUDZMI Z CAŁEGO ŚWIATA

W czasie ferii w klubie Mały Wielki Człowiek gościć będziemy obcokrajowców, którzy opowiedzą nam o kulturze i zwyczajach swojego kraju, w wakacje gościliśmy gości z Afryki teraz czas na Azję! Spotkania w języku angielskim dają dzieciom możliwość znalezienia się w naturalnej sytuacji językowej. Nie wyjeżdżając za granicę dzieci mogą poczuć i zrozumieć ważność znajomości angielskiego czy innego języka obcego.

Przykładowe zdjęcia z poprzednich ferii..

Gość z Ghany
W Ghanie dzieci do szkoły muszą nosić własne krzesła
Gość z Turcji

OFERUJEMY PROFESJONALNĄ OPIEKĘ ANIMATORA

Gry i zabawy, kreatywne zajęcia techniczne i plastyczne pozwolą dzieciom na rozwijanie swoich pasji i zdolności plastycznych. Zabawy grupowe dają możliwość nawiązania przyjaźni i wspólnego przeżycia wielkiej przygody. Pani Dorotka od lat współpracuje z naszym klubem a dzieci ja uwielbiają.

 

OFERUJEMY ZAJĘCIA Z PROGRAMOWANIA I GRAFIKI KOMPUTEROWEJ

Nasz Klub Mały Wielki Człowiek specjalizuje się w zajęciach z programowania dla dzieci mniejszych i większych. W czasie ferii możemy pokazać możliwości, jakie dają nam dzisiejsze technologie i zachęcić Państwa dzieci do kreatywnego i bezpiecznego wykorzystywania komputera, które przydadzą się im w szkole i w ich późniejszym życiu profesjonalnym. W dzisiejszych czasach język programowania jest niezbędnym elementem sukcesu życiowego.

OFERUJEMY ANGIELSKI CODZIENNIE

Nauka języka nie może odbywać się od przypadku do przypadku. Ważna jest ciągłość i systematyka. U nas dzieci w przyjemny sposób dostaną codzienna dozę języka angielskiego, dzięki czemu nie zapomną tego, czego nauczyły się w szkole. Zabawa, konwersacja, radość po angielsku daje dzieciom chęć do dalszej nauki. Zajęcia języka angielskiego połączone ze spotkaniami z obcokrajowcami to doskonałe połączenia wiedzy i praktyki. Nasze ferie dadzą dzieciom impuls i chęć do nauki angielskiego.

MULTICENTRUM ZODIAK

W czasie ferii wybierzemy się również na ciekawe warsztaty naukowe do pobliskiego Metacentrum Zodiak, mieszczącego się w Parku Staszica. Dzieci będą mogły skorzystać z zajęć edukacyjnych z użyciem nowoczesnych urządzeń dydaktycznych.

zdjęcie z materiałów opublikowanych na stronie http://www.multicentrum.muzeumczestochowa.pl

zdjęcie z materiałów opublikowanych na stronie http://www.multicentrum.muzeumczestochowa.pl

POSIŁKI

Dla uczestników naszych Ferii proponujemy codzienną dawkę witamin w postaci owoców i drobnych przekąsek, a na przepyszne obiady zaprosimy do mieszczącej się na parterze restauracji „Czekoladowa Nuta”. Wizyta w restauracji to kolejny krok do wielkiego świata. W przepięknych secesyjnie ozdobionych salach dzieci będą mogły poczuć się dostojnie i zjeść smaczny obiad w estetycznej oprawie. Czekoladowa Nuta przygotuje specjalne menu pod naszych smakoszy, a my nauczymy zasad savoir-wiru.

 

JEŚLI CHCESZ BY TWOJE DZIECKO MĄDRZE I WESOŁO SPĘDZIŁO FERIE PRZYJDŹ DO NAS!

FERIE Z NAMI TO CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ!

PODARUJ SWOJEMU DZIECKU TO, CO NAJLEPSZE! KLUB MWC POMOŻE CI W TYM.